KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 4537674
nr 453 7674
Akvareller
2 st. monogramsignerade, munkar, 24x18
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 februari 2007
kl 17:32:33
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
450 kr